Rotec 552 band-lintzaag universeel 2450x27x0,90 mm 3/4 TPI 552.27.2450B
Artikelnummer: A50908571
  • Lintzaag
  • Rotec
  • Type 552
  • 552.27.2450B
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Beschrijving
  • Lintzaag
  • Merk Rotec
  • Type 552
  • 552.27.2450B
  • Uitvoering: Rotec M41 Bi-metaal lintzaag, 8 % Cobalt, met variabele vertanding.
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 552.27.2450B
Alternatief artikelnummer leverancier 552272450B
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Rotec Tools
EAN leverancier 8717832000000
Merk Rotec
Productgroep Lintzagen
Productsoort Lintzaag
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud verpakking 1 stuk
Lengte 2450 mm
Hoogte 27 mm
Dikte 0.9 mm