Rotec 552 band-lintzaag universeel 2825x27x0,90 mm 6/10 TPI 552.27.2825E
Artikelnummer: A50908594
  • Type 552
  • 552.27.2825E
  • Type 552
  • 552.27.2825E
  • Uitvoering: Rotec M41 Bi-metaal lintzaag, 8 % Cobalt, met variabele vertanding.
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 552.27.2825E
Alternatief artikelnummer leverancier 552272825E
Inhoud verpakking 1 stuk
Lengte 2825 mm
Hoogte 27 mm
Dikte 0.9 mm