Rotec 552 band-lintzaag universeel 2825x27x0,90 mm 3/4 TPI 552.27.2825B
Artikelnummer: A50908591
- Type 552
- 552.27.2825B
Vanaf 1
-25%
Incl. 21,00% BTW
Type 552
552.27.2825B
Uitvoering: Rotec M41 Bi-metaal lintzaag, 8 % Cobalt, met variabele vertanding.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 552.27.2825B |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 552272825B |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Lengte | 2825 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Dikte | 0.9 mm |