Wera 334 SK zaagsnede sleuf schroevendraaier zeskant sleutel kling 0.6x3.5x75 mm 05007670001
Artikelnummer: A227400622
- Schroevendraaier zaagsnede
- Wera
- Type 334 SK
- 05007670001
- 4013288108036
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel
Beschrijving
-
Schroevendraaier zaagsnede
-
Merk Wera
-
Type 334 SK
-
05007670001
-
4013288108036
-
334 SK Zaagsnede Schroevendraaier, Zeskant Sleutel Kling
-
Schroevendraaier voor sleufschroeven
-
Harde gripzones voor een hoge werksnelheid, zachte gripzones voor een hoge draaimomentoverdracht
-
Met Take it easy tool finder: Kleurcodering op profiel en maatcode
-
Met zeskantkling
-
Hoogwaardige Kraftform Plus-schroevendraaier met zeskantkling
-
Harde gripzones voor een hoge werksnelheid, zachte gripzones voor een hoge draaimomentoverdracht, om snel en voorzichtig te werken
-
Take it easy-toolfinder met kleurcodering op profiel en maatcode - voor het eenvoudig en snel vinden van het benodigde gereedschap
-
Zeskantige wegrolbescherming verhindert telkens wegrollen op de werkplek
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 05007670001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5007670001 |
| EAN artikel | 4013288108036 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10115122 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Wera Werkzeuge |
| EAN leverancier | 4013288000002 |
| Merk | Wera |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Schroevendraaiers - Schroevendraaiers - Schroevendraaier zaagsnede |
| Productgroep | Kraftform Plus-Serie 300 |
| Productsoort | Schroevendraaier zaagsnede |
| Type | 334 SK |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Greeplengte | 81 mm |
| Sleutelmaat (zeskantkling) | 4 mm |
| Sleutelmaat aandrijfzeskant | - mm |
| Klingbreedte | 3,5 mm |
| Klingdikte | 0,6 mm |
| Klinglengte | 75 mm |
| Klinglengte (in inch) | 3 inch |
| Klingbreedte (in inch) | 9/64 inch |