Bahco B191 schroevendraaier gleuf 6.5x1.2x150 mm B191.065.150
Artikelnummer: A33006935
- Gleufschroevendraaier
- Bahco
- Type B191
- B191.065.150
- 7314150278039
Vanaf 1
€ 9,06 per stuk
1,60 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gleufschroevendraaier
-
Merk Bahco
-
Type B191
-
B191.065.150
-
7314150278039
-
Schroevendraaier voor gleufschroeven
-
Handvat: twee componenten handgreep met verticale groeven voor comfortabele grip en maximale kracht, Anti slip oppervlak
-
Permanent symbool op handgreep voor snelle identificatie
-
Blad: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroomd en gehard, Zwarte tip voor extra precisie
-
Artikelnummer en maar zijn gelaserd voor makkelijkere identificatie
-
ISO 2380/DIN 5264
-
SB: Retail verpakking
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | B191.065.150 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | B191065150 |
| EAN artikel | 7314150278039 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10600064 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Gleuf schroevendraaiers |
| Productsoort | Gleufschroevendraaier |
| Type | B191 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 100 g |
| Bladlengte | 150 mm |
| Totale lengte | 267 mm |
| Breedte handvat | 34 mm |
| Lengte handvat | 117 mm |
| Dikte punt | 1,2 mm |
| Breedte punt | 6,5 mm |