Rotec 552 band-lintzaag universeel 2950x27x0,90 mm 5/8 TPI 552.27.2950D
Artikelnummer: A50908608
  • Type 552
  • 552.27.2950D
  • Type 552
  • 552.27.2950D
  • Uitvoering: Rotec M41 Bi-metaal lintzaag, 8 % Cobalt, met variabele vertanding.
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 552.27.2950D
Alternatief artikelnummer leverancier 552272950D
Inhoud verpakking 1 stuk
Lengte 2950 mm
Hoogte 27 mm
Dikte 0.9 mm