GB 01502 ankerstrip 200 mm 30x5 mm verzinkt band 01502.0025
Artikelnummer: A18001389
- Ankerstrip
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 01502
- 01502.0025
- 8714318040154
Vanaf 25
€ 57,38 per 25 stuks
0,98 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Ankerstrip
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 01502
-
01502.0025
-
8714318040154
-
Strip, voorzien van een patroon diameter 6 mm gaten, om houten delen met elkaar te koppelen
-
Deze koppelankers zijn leverbaar in verschillende lengtematen en worden geproduceerd uit 30x5 mm verzinkt bandstaal
-
Oppervlaktebehandeling: VB
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 01502.0025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 15020025 |
| EAN artikel | 8714318040154 |
| EAN verpakking | 8714318106119 |
| Intrastat CBS code | 73269060 |
| Artikel ID | N10632068 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Koppelingen - Ankerstrip verzinkt band |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Ankerstrip |
| Type | 01502 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Oppervlak | Verzinkt band |
| Oppervlaktebehandeling | VB |
| Afmeting | 200 mm |
| Materiaal | 30x5 mm |
| Gatenpatroon | 12/6 mm |