Rotec 552 band-lintzaag universeel 2080x19x0,90 mm 5/8 TPI 552.19.2080D
Artikelnummer: A50908564
- Lintzaag
- Rotec
- Type 552
- 552.19.2080D
Vanaf 1
-25%
Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
Lintzaag
Merk Rotec
Type 552
552.19.2080D
Uitvoering: Rotec M41 Bi-metaal lintzaag, 8 % Cobalt, met variabele vertanding.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 552.19.2080D |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 552192080D |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Rotec Tools |
| EAN leverancier | 8717832000000 |
| Merk | Rotec |
| Productgroep | Lintzagen |
| Productsoort | Lintzaag |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Lengte | 2080 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Dikte | 0.9 mm |