QZ 844 zelfborende schroef panhead binnenvierkant 4.8x38 mm SQ-2 staal gehard verzinkt - A50000140 - afbeelding 1
QZ 844 zelfborende schroef panhead binnenvierkant 4.8x38 mm SQ-2 staal gehard verzinkt - A50000140 - afbeelding 2
QZ 844 zelfborende schroef panhead binnenvierkant 4.8x38 mm SQ-2 staal gehard verzinkt - A50000140 - afbeelding 3

QZ 844 zelfborende schroef panhead binnenvierkant 4.8x38 mm SQ-2 staal gehard verzinkt 844.48038.1022

Artikelnummer: A50000140

  • Zelfborende schroef panhead binnenvierkant staal gehard verzinkt DIN 7504M QZ
  • QZ
  • Type 844
  • 844.48038.1022
  • 8712543637002

Vanaf 200 € 12,05 per 200 stuks 0,05 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Zelfborende schroef panhead binnenvierkant staal gehard verzinkt DIN 7504M QZ

  • Merk QZ

  • Type 844

  • 844.48038.1022

  • 8712543637002

  • QZ Zelfborende schroeven Panhead Phillips hebben een bolkop en een zelfborende punt

  • De schroeven zijn geschikt om dun plaatmateriaal te verbinden zonder voor te boren

  • Deze schroeven zijn verzinkt en hebben een vierkante bit aansluiting, ook wel square genoemd

  • Toepassing: Verbinden van dunne metalen plaatmaterialen

  • Voor binnen- en buitengebruik

  • QZ 844 zelfborende schroef panhead binnenvierkant 4.8x38 mm SQ-2 staal gehard verzinkt 844.48038.1022 kopen?

  • Schroef zelfborend cilinderkop binnenvierkant DIN 7504M verzinkt en meer Schroeven zelfborend en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 844.48038.1022
Alternatief artikelnummer leverancier 844480381022
EAN artikel 8712543637002
Intrastat CBS code 7318149990
Artikel ID N10520168
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelfborend - Schroef zelfborend cilinderkop binnenvierkant DIN 7504M verzinkt
Productgroep Zelfborende schroeven panhead binnenvierkant
Productsoort Zelfborende schroef panhead binnenvierkant staal gehard verzinkt DIN 7504M QZ
Type 844
Minimum besteleenheid 200 stuks
D 4.8 mm
L 38 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Panhead
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard verzinkt
Aandrijving Square Drive SQ 2
Verpakt per 200 stuks
Aantal per overdoos 2000 stuks
DIN nummer DIN 7504M

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1