QZ 893 bit vierkant SQ 2x50 mm staal - A50001864 - afbeelding 1
QZ 893 bit vierkant SQ 2x50 mm staal - A50001864 - afbeelding 2

QZ 893 bit vierkant SQ 2x50 mm staal 893.02050.0013

Artikelnummer: A50001864

  • Bit vierkant staal QZ
  • QZ
  • Type 893
  • 893.02050.0013
  • 8712543638849

Vanaf 25 € 41,33 per 25 stuks 1,35 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bit vierkant staal QZ

  • Merk QZ

  • Type 893

  • 893.02050.0013

  • 8712543638849

  • Professionele bitjes voor het indraaien van bijvoorbeeld QZ zelfborende schroeven met vierkante aansluiting of andere bevestigingsmiddelen die een vierkante aansluiting hebben

  • Verkrijgbaar in 3 vierkante aansluitingen, te weten SQ1, SQ2 en SQ3

  • Voor verschillende indraai toepassingen zijn de bits verkrijgbaar in verschillende lengtes, te weten 25, 50 en 75 mm lang

  • De schroefmachine aansluiting van alle QZ bitjes is 1/4 inch zeskant

  • Toepassing: Het indraaien van bevestigingsmiddelen die een vierkante aansluiting hebben

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal

  • QZ 893 bit vierkant SQ 2x50 mm staal 893.02050.0013 kopen?

  • Bit binnenvierkant en meer Bits en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 893.02050.0013
Alternatief artikelnummer leverancier 893020500013
EAN artikel 8712543638849
Intrastat CBS code 8207903000
Artikel ID N10519514
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Bits - Bit - Bit binnenvierkant
Productgroep Bits vierkant
Productsoort Bit vierkant staal QZ
Type 893
Minimum besteleenheid 25 stuks
L 50 mm
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal
Aansluiting HEX 1/4 inch
Aandrijving Square Drive SQ 2
Verpakt per 25 stuks
Verpakking Blister

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten1

Laatst gezien1