QZ 838 snelbouwschroef op band grove draad type C trompetkop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50000251 - afbeelding 1
QZ 838 snelbouwschroef op band grove draad type C trompetkop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50000251 - afbeelding 2
QZ 838 snelbouwschroef op band grove draad type C trompetkop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50000251 - afbeelding 3

QZ 838 snelbouwschroef op band grove draad type C trompetkop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs 838.39035.1430

Artikelnummer: A50000251

  • Bandschroef snelbouwschroef grove draad type C trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ
  • QZ
  • Type 838
  • 838.39035.1430
  • 8712543636470

Vanaf 1000 € 29,62 per 1000 stuks 0,02 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bandschroef snelbouwschroef grove draad type C trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ

  • Merk QZ

  • Type 838

  • 838.39035.1430

  • 8712543636470

  • QZ Bandsnelbouwschroeven met grove draad voor automatische verwerking van gipsplaat tegen houten latten

  • Het grove draad heeft een geweldige grip in het hout en draait eenvoudig en vooral snel in

  • De professionele snelbouwschroeven zitten in een hoge kwaliteit kunststofband voor een storingsvrij resultaat, en zijn voorzien van een PH-2 aandrijving

  • Geschikt voor gebruik op alle gangbare merken bandschroefmachines-schroefautomaten

  • De bandschroeven hebben bovendien een 96 uur durende zoutsproeitest doorstaan waardoor jarenlange corrosiebestendigheid is gegarandeerd

  • De gefosfateerde bandschroef kan uitstekend worden afgewerkt met een wandafwerking product zoals stuc of latex muurverf

  • Toepassing: Montage door middel van bandschroefmachine van gipsplaten op hout

  • Voor binnen gebruik

  • Ten behoeve van bandschroefmachine-schroefautomaat

  • Verpakking: doos

  • Kopvorm: trompetkop

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard gefosfateerd

  • QZ 838 snelbouwschroef op band grove draad type C trompetkop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs 838.39035.1430 kopen?

  • Snelbouwschroef op band trompetkop grof gefosfateerd en meer Snelbouwschroeven op band en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 838.39035.1430
Alternatief artikelnummer leverancier 838390351430
EAN artikel 8712543636470
Intrastat CBS code 7318155890
Artikel ID N10520120
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Snelbouwschroeven op band - Snelbouwschroef op band trompetkop grof gefosfateerd
Productgroep Bandschroeven snelbouwschroeven grove draad type C trompetkop
Productsoort Bandschroef snelbouwschroef grove draad type C trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ
Type 838
Minimum besteleenheid 1000 stuks
D 3.9 mm
L 35 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Trompetkop
Aandrijving Phillips PH 2
Verpakt per 1000 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard gefosfateerd
Aantal per overdoos 8000 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1