QZ 890 bit Phillips PH 2x50 mm staal - A50001846 - afbeelding 1
QZ 890 bit Phillips PH 2x50 mm staal - A50001846 - afbeelding 2

QZ 890 bit Phillips PH 2x50 mm staal 890.00250.0013

Artikelnummer: A50001846

  • Bit Phillips staal QZ
  • QZ
  • Type 890
  • 890.00250.0013
  • 8712543638566

Vanaf 25 € 29,14 per 25 stuks 0,95 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bit Phillips staal QZ

  • Merk QZ

  • Type 890

  • 890.00250.0013

  • 8712543638566

  • Professionele bitjes voor het indraaien van bijvoorbeeld QZ gipsplaatschroeven of andere bevestigingsmiddelen die een Phillips aansluiting hebben

  • Verkrijgbaar in 3 Phillips aansluitingen, te weten PH1, PH2 en PH3

  • Voor verschillende indraaitoepassingen zijn de bits verkrijgbaar in verschillende lengtes, te weten 25 en 50 mm lang

  • Voor absolute topkwaliteit kiest u voor QZ bitjes die zijn afgewerkt meet een titanium toplaagje

  • Deze goudkleurige bitjes zijn extreem duurzaam en kennen een geweldige grip in de schroefkop

  • De schroefmachine aansluiting van alle QZ bitjes is 1/4 inch zeskant

  • Toepassing: Het indraaien van bevestigingsmiddelen die een Phillips aansluiting hebben

  • Verpakking: Blister

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal

  • QZ 890 bit Phillips PH 2x50 mm staal 890.00250.0013 kopen?

  • Bit Phillips en meer Bits en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 890.00250.0013
Alternatief artikelnummer leverancier 890002500013
EAN artikel 8712543638566
Intrastat CBS code 8207903000
Artikel ID N10519485
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Bits - Bit - Bit Phillips
Productgroep Bits Phillips
Productsoort Bit Phillips staal QZ
Type 890
Minimum besteleenheid 25 stuks
L 50 mm
Verpakking Blister
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal
Aansluiting HEX 1/4 inch
Aandrijving Phillips PH 2
Verpakt per 25 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1