QZ 837 bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50000241 - afbeelding 1
QZ 837 bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50000241 - afbeelding 2
QZ 837 bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs - A50000241 - afbeelding 3

QZ 837 bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs 837.35035.1430

Artikelnummer: A50000241

  • Bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ
  • QZ
  • Type 837
  • 837.35035.1430
  • 8712543636432

Vanaf 1000 € 29,96 per 1000 stuks 0,02 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ

  • Merk QZ

  • Type 837

  • 837.35035.1430

  • 8712543636432

  • QZ Bandsnelbouwschroeven met fijne draad voor automatische verwerking in metal stud profielen

  • De professionele snelbouwschroeven zitten in een hoge kwaliteit kunststofband voor een storingsvrij resultaat, en zijn voorzien van een PH 2 aandrijving

  • Geschikt voor gebruik op alle gangbare merken bandschroefmachines-schroefautomaten

  • De schroeven hebben bovendien een 96 uur durende zoutsproeitest doorstaan waardoor een jarenlange corrosiebestendigheid is gegarandeerd

  • Deze gipsplaat schroef heeft een fijne draad waardoor deze geschikt is voor bevestiging van gipsplaat op metal stud profielen

  • De vlijmscherpe en harde punt van QZ gipsschroeven prikt moeiteloos door het dunne metalen profiel, tot een dikte van 0.8 mm

  • De gefosfateerde schroef kan uitstekend worden afgewerkt met een wandafwerking product zoals stuc of latex muurverf

  • Toepassing: Montage door middel van bandschroefmachine-schroefautomaat van gipsplaten op metal stud

  • Voor binnen gebruik

  • Ten behoeve van bandschroefmachine-schroefautomaat

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard gefosfateerd

  • QZ 837 bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop 3.5x35 mm Phillips PH 2 staal gehard gefosfateerd grijs 837.35035.1430 kopen?

  • Snelbouwschroef op band trompetkop fijn gefosfateerd en meer Snelbouwschroeven op band en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 837.35035.1430
Alternatief artikelnummer leverancier 837350351430
EAN artikel 8712543636432
Intrastat CBS code 7318155890
Artikel ID N10520116
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Snelbouwschroeven op band - Snelbouwschroef op band trompetkop fijn gefosfateerd
Productgroep Bandschroeven snelbouwschroeven fijne draad type S trompetkop
Productsoort Bandschroef snelbouwschroef fijne draad type S trompetkop staal gehard gefosfateerd grijs QZ
Type 837
Minimum besteleenheid 1000 stuks
D 3.5 mm
L 35 mm
Verpakking Doos
Aandrijving Phillips PH 2
Verpakt per 1000 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard gefosfateerd
Aantal per overdoos 8000 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1