QZ 830 snelbouwschroef fijne draad conische kop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard verzinkt - A50000198 - afbeelding 1
QZ 830 snelbouwschroef fijne draad conische kop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard verzinkt - A50000198 - afbeelding 2
QZ 830 snelbouwschroef fijne draad conische kop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard verzinkt - A50000198 - afbeelding 3
QZ 830 snelbouwschroef fijne draad conische kop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard verzinkt - A50000198 - afbeelding 4

QZ 830 snelbouwschroef fijne draad conische kop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard verzinkt 830.39035.1028

Artikelnummer: A50000198

  • Snelbouwschroef fijne draad conische kop staal gehard verzinkt QZ
  • QZ
  • Type 830
  • 830.39035.1028
  • 8712543635954

Vanaf 500 € 19,92 per 500 stuks 0,03 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Snelbouwschroef fijne draad conische kop staal gehard verzinkt QZ

  • Merk QZ

  • Type 830

  • 830.39035.1028

  • 8712543635954

  • Deze schroeven zijn de oplossing wanneer plinten op metal stud (U-, H- of C-)profielen bevestigd moeten worden

  • De scherpe punt prikt zeer snel door het profiel waarna het fijne scherpe schroefdraad voor een stevige bevestiging zorgt

  • Door de slimme conische kop is de schroef haast onzichtbaar weg te werken

  • QZ Plintschroeven zijn verkrijgbaar in verzinkte afwerking en in zwart gefosfateerde uitvoering

  • De gefosfateerde plintschroef kan uitstekend worden afgewerkt met een wandafwerking product zoals stuc of latex muurverf

  • Met een Phillips (kruiskop) bit worden deze schroeven ingedraaid

  • Toepassing: Montage van plinten op metal stud profielen

  • Voor binnen gebruik

  • Verpakking: doos

  • Kopvorm: conisch

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: staal gehard verzinkt

  • QZ 830 snelbouwschroef fijne draad conische kop 3.9x35 mm Phillips PH 2 staal gehard verzinkt 830.39035.1028 kopen?

  • Snelbouwschroef verzinkt en meer Snelbouwschroeven en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 830.39035.1028
Alternatief artikelnummer leverancier 830390351028
EAN artikel 8712543635954
Intrastat CBS code 7318155890
Artikel ID N10520084
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Snelbouwschroeven - Snelbouwschroef verzinkt
Productgroep Snelbouwschroeven fijne draad conische kop
Productsoort Snelbouwschroef fijne draad conische kop staal gehard verzinkt QZ
Type 830
Minimum besteleenheid 500 stuks
D 3.9 mm
L 35 mm
Verpakking Doos
Kopvorm Conisch
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal gehard verzinkt
Aandrijving Phillips PH 2
Verpakt per 500 stuks
Aantal per overdoos 5000 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien2