QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt - A50000949 - afbeelding 1
QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt - A50000949 - afbeelding 2
QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt - A50000949 - afbeelding 3
QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt - A50000949 - afbeelding 4
QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt - A50000949 - afbeelding 5
QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt - A50000949 - afbeelding 6

QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt 806.50070.1122

Artikelnummer: A50000949

  • Spaanplaatschroef platkop Torx staal gehard geelverzinkt QZ
  • QZ
  • Type 806
  • 806.50070.1122
  • 8712543633066

Vanaf 200 € 13,09 per 200 stuks 0,05 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Spaanplaatschroef platkop Torx staal gehard geelverzinkt QZ

  • Merk QZ

  • Type 806

  • 806.50070.1122

  • 8712543633066

  • Deze spaanplaatschroeven hebben een Torx (TX) aandrijving

  • De schroef is uitgevoerd met een dubbele platkop waardoor deze tot de sterkste in zijn soort behoort

  • Deze spaanplaatschroeven zijn verkrijgbaar in verzinkte en geel verzinkte uitvoering en kunnen zowel binnen als buiten gebruikt worden

  • Deze schroeven worden in zeer breed spectrum gebruikt en staan garant voor een probleemloze verwerking

  • De schroeven worden na productie streng gecontroleerd waardoor u gegarandeerd enkel met hoogwaardige kwaliteitsschroeven werkt, braamvrij en supersterk

  • De schroeven hebben dan ook een CE keurmerk waarmee de producent aangeeft dat het product voldoet aan de eisen van veiligheid, gezondheid, milieu en consumentenbescherming

  • Toepassing: Voor binnen- en buitengebruik

  • Gebruik in hout, spaanplaat, multiplex, MDF, hardhout (binnen)

  • Voor gebruik in steen en beton in combinatie met pluggen.

  • QZ 806 spaanplaatschroef platkop deeldraad 5.0x70/42 mm Torx TX 25 staal gehard geelverzinkt 806.50070.1122 kopen?

  • Spaanplaatschroef platverzonken kop Torx geel verzinkt en meer Spaanplaatschroeven en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 806.50070.1122
Alternatief artikelnummer leverancier 806500701122
EAN artikel 8712543633066
Intrastat CBS code 7318159589
Artikel ID N10519880
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Spaanplaatschroeven - Spaanplaatschroef platverzonken kop Torx geel verzinkt
Productgroep Spaanplaatschroeven platkop Torx
Productsoort Spaanplaatschroef platkop Torx staal gehard geelverzinkt QZ
Type 806
Minimum besteleenheid 200 stuks
D 5.0 mm
L 70 mm
L1 42 mm
Uitvoering Deeldraad
Aandrijving Torx TX 25
Verpakt per 200 stuks
Aantal per overdoos 2000 stuks

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3