QZ 892 bit Torx TX 25x50 mm staal - A50001874 - afbeelding 1
QZ 892 bit Torx TX 25x50 mm staal - A50001874 - afbeelding 2

QZ 892 bit Torx TX 25x50 mm staal 892.02550.0013

Artikelnummer: A50001874

  • Bit Torx staal QZ
  • QZ
  • Type 892
  • 892.02550.0013
  • 8712543638757

Vanaf 25 € 41,33 per 25 stuks 1,35 € off -45% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Bit Torx staal QZ

  • Merk QZ

  • Type 892

  • 892.02550.0013

  • 8712543638757

  • Professionele bitjes voor het indraaien van bijvoorbeeld QZ spaanplaatschroeven of andere bevestigingsmiddelen die een Torx aansluiting hebben

  • Verkrijgbaar in 7 Torx aansluitingen, te weten TX8, TX10, TX15, TX20, TX25, TX30, TX40

  • Voor verschillende indraaitoepassingen zijn de bits verkrijgbaar in verschillende lengtes, te weten 25, 50 en 70 mm lang

  • De schroefmachine aansluiting van alle QZ bitjes is 1/4 inch zeskant

  • Toepassing: Het indraaien van bevestigingsmiddelen die een Torx aansluiting hebben.

  • QZ 892 bit Torx TX 25x50 mm staal 892.02550.0013 kopen?

  • Bit Torx en meer Bits en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 892.02550.0013
Alternatief artikelnummer leverancier 892025500013
EAN artikel 8712543638757
Intrastat CBS code 8207903000
Artikel ID N10519507
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk QZ
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Bits - Bit - Bit Torx
Productgroep Bits Torx
Productsoort Bit Torx staal QZ
Type 892
Minimum besteleenheid 25 stuks
L 50 mm
Aansluiting HEX 1/4 inch
Aandrijving Torx TX 25
Verpakt per 25 stuks
Verpakking Blister
Materiaal-oppervlakte behandeling Staal

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3