Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit - A50402252 - afbeelding 1
Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit - A50402252 - afbeelding 2

Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit 66.082.50

Artikelnummer: A50402252

  • Contactdoos
  • Q-Link
  • Type Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit 66.082.50
  • 66.082.50
  • 8711332212673

Vanaf 1 € 18,03 per stuk 3,82 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Contactdoos

  • Merk Q-Link

  • Type Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit 66.082.50

  • 66.082.50

  • 8711332212673

  • Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit 66.082.50 kopen?

  • Q-Link Wandcontactdoos 2-voudig met randaarde en meer Schakelmateriaal inbouw en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 66.082.50
Alternatief artikelnummer leverancier 6608250
EAN artikel 8711332212673
Intrastat CBS code 8536699099
Artikel ID N10716003
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Q-Link
Productclassificatie Elektra - Schakelmateriaal - Schakelmateriaal inbouw - Wandcontactdoos 2-voudig met randaarde
Productgroep Contactdozen
Productsoort Contactdoos
Type Q-Link S2 contactdoos 2-voudig randaarde polarwit 66.082.50
Minimum besteleenheid 1 stuk
Kleur Polarwit

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten2

Laatst gezien2