Protempo serie 34-12 zwenk transportwiel plaatbevestiging dubbele rem naloop stalen gaffel naturel PP (of PA) 175 mm kogellager 234.176.126.550
Artikelnummer: A20911605
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Protempo
- Type Serie 34-12
- 234.176.126.550
- 8717219366521
Vanaf 1
€ 97,19 per stuk
24,30 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Merk Protempo
- Type Serie 34-12
- 234.176.126.550
- 8717219366521
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 234.176.126.550 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 234176126550 |
| EAN artikel | 8717219366521 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10419579 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met kunststof wiel - Zwenkwiel met plaat en rem kunststof wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel |
| Type | Serie 34-12 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 175 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Lagering kogellager | Kogellager |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Bouwhoogte plaat | 224.5 mm |
| Plaat afmeting | 135x110 mm |
| Hart op hart afstand | 105x84-76 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 11.2 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat met rem | 57 mm |