Protempo serie 34-12 zwenk transportwiel plaatbevestiging dubbele rem naloop stalen gaffel naturel PP (of PA) 100 mm glijlager 234.101.126.535
Artikelnummer: A20911594
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Protempo
- Type Serie 34-12
- 234.101.126.535
- 8717219409372
Vanaf 1
€ 26,50 per stuk
5,62 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel
- Merk Protempo
- Type Serie 34-12
- 234.101.126.535
- 8717219409372
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 234.101.126.535 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 234101126535 |
| EAN artikel | 8717219409372 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10367509 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met kunststof wiel - Zwenkwiel met plaat en rem kunststof wiel |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem naloop met stalen gaffel naturel PP (of PA) wiel |
| Type | Serie 34-12 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Lagering glijlager | Glijlager |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Bouwhoogte plaat | 128 mm |
| Plaat afmeting | 105x80 mm |
| Hart op hart afstand | 80-71x60-51 mm |
| Bevestigingsgaten diameter | 9 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat met rem | 40 mm |