Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S32U-CTFPR 16 - A40516192 - afbeelding 1
Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S32U-CTFPR 16 - A40516192 - afbeelding 2
Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S32U-CTFPR 16 - A40516192 - afbeelding 3
Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S32U-CTFPR 16 72.540.1320
Artikelnummer: A40516192
  • Blindboorbeitel 90 graden
  • Phantom
  • Type 72.540
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen
__Let
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
  • Blindboorbeitel 90 graden
  • Merk Phantom
  • Type 72.540
  • Blindboorbeitel S-CTFPR/L, voor wisselplaten TPMR, TPUN, TPUX
  • Koelkanaal: Nee
  • Inwendig-uitwendig: inwendig
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 72.540.1320
Alternatief artikelnummer leverancier 725401320
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Van Ommen
EAN leverancier 8716563000006
Merk Phantom
Productgroep Positieve wisselplaathouders
Productsoort Blindboorbeitel 90 graden
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Inhoud verpakking 1 stuk
Snijrichting Rechts
Minimaal te bewerken diameter (d min) 40 mm
Diameter houderschacht (d1) 32 mm
Hoogte (h1) 30 mm
Schachtbreedte (b1) 22 mm
Totaallengte (l1) 350 mm
Lengte (l2) 20 mm