Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S12M-CTFPR 11 - A40516188 - afbeelding 1
Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S12M-CTFPR 11 - A40516188 - afbeelding 2
Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S12M-CTFPR 11 - A40516188 - afbeelding 3
Phantom 72.540 blindboorbeitel 90 graden S12M-CTFPR 11 72.540.1122
Artikelnummer: A40516188
  • Blindboorbeitel 90 graden
  • Phantom
  • Type 72.540
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen
__Let
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
  • Blindboorbeitel 90 graden
  • Merk Phantom
  • Type 72.540
  • Blindboorbeitel S-CTFPR/L, voor wisselplaten TPMR, TPUN, TPUX
  • Koelkanaal: Nee
  • Inwendig-uitwendig: inwendig
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 72.540.1122
Alternatief artikelnummer leverancier 725401122
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Van Ommen
EAN leverancier 8716563000006
Merk Phantom
Productgroep Positieve wisselplaathouders
Productsoort Blindboorbeitel 90 graden
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Inhoud verpakking 1 stuk
Snijrichting Rechts
Minimaal te bewerken diameter (d min) 17 mm
Diameter houderschacht (d1) 12 mm
Hoogte (h1) 11 mm
Schachtbreedte (b1) 9 mm
Totaallengte (l1) 150 mm
Lengte (l2) 25 mm