Phantom 11.262 VHM spiraalboor DIN 6537-K 3xD met koelkanaal TiAlN roestvaststaal cilindrische schacht (DIN 6535-HA) 10‚8 mm - A40510888 - afbeelding 1
Phantom 11.262 VHM spiraalboor DIN 6537-K 3xD met koelkanaal TiAlN roestvaststaal cilindrische schacht (DIN 6535-HA) 10‚8 mm - A40510888 - afbeelding 2
Phantom 11.262 VHM spiraalboor DIN 6537-K 3xD met koelkanaal TiAlN roestvaststaal cilindrische schacht (DIN 6535-HA) 10‚8 mm - A40510888 - afbeelding 3
Phantom 11.262 VHM spiraalboor DIN 6537-K 3xD met koelkanaal TiAlN roestvaststaal cilindrische schacht (DIN 6535-HA) 10‚8 mm 11.262.1080
Artikelnummer: A40510888
  • VHM spiraalboor DIN 6537-K 3xD met koelkanaal TiAlN roestvaststaal
  • Phantom
  • Type 11.262
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen
__Let
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
  • Merk Phantom
  • Type 11.262
  • Norm: DIN 6537-K
  • Oppervlak: TiAlN
  • Spiraaltype: Phantom
  • Tophoek: 140 graden
  • Koelkanaal: Ja
  • Snijrichting: Rechts
  • Gereedschapsmateriaal: VHM
  • Aanslijping: 4-vlaks-kruisaanslijping
  • Schachttype: Cilindrische schacht (DIN 6535-HA)
  • Uitvoering: K
  • Verhouding diameter-snijlengte (xD): 3xD
  • Tolerantie d1 (Tolerantie d1): m7
  • Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h6
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 11.262.1080
Alternatief artikelnummer leverancier 112621080
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Van Ommen
EAN leverancier 8716563000006
Merk Phantom
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Metaalboren
Productgroep Spiraalboren
Productsoort VHM spiraalboor DIN 6537-K 3xD met koelkanaal TiAlN roestvaststaal
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Inhoud verpakking 1 stuk
Boordiameter (d1) 10,8 mm
Spiraallengte (l2) 55 mm
Totaallengte (l1) 102 mm
Schacht diameter (d2) 12 mm