Protempo serie 28-22 zwenk transportwiel plaatbevestiging dubbele rem voorloop stalen gaffel gietijzeren velg PU band ± 94 shore A 200 mm kogellager 228.206.226.380
Artikelnummer: A20912408
- Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem voorloop met stalen gaffel wiel met gietijzeren velg PU band ± 94 shore A
- Protempo
- Type Serie 28-22
- 228.206.226.380
- 8717219468874
Vanaf 1
€ 359,10 per stuk
119,70 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Protempo Masters of Motion
Beschrijving
-
Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem voorloop met stalen gaffel wiel met gietijzeren velg PU band ± 94 shore A
-
Merk Protempo
-
Type Serie 28-22
-
228.206.226.380
-
8717219468874
-
Lagering kogellager: Kogellager
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 228.206.226.380 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 228206226380 |
| EAN artikel | 8717219468874 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10370243 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Protempo |
| EAN leverancier | 8717219000005 |
| Merk | Protempo |
| Productclassificatie | Facilitair - Logistiek - Wielen - Wielen met polyurethaan loopvlak - Zwenkwiel met plaat en rem polyurethaan loopvlak |
| Productgroep | Transportwielen |
| Productsoort | Transportwiel zwenk met plaatbevestiging dubbele rem voorloop met stalen gaffel wiel met gietijzeren velg PU band ± 94 shore A |
| Type | Serie 28-22 |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Diameter | 200 mm |
| Wielbreedte | 80 mm |
| Draagvermogen | 1500 kg |
| Bouwhoogte plaat | 255 mm |
| Plaat afmeting | 140x175 mm |
| Hart op hart afstand | 105x140 mm |
| Bevestigingsgaten | 15 mm |
| Uitslag zwenkwiel plaat met rem | 71 mm |