Maasland 8122BKB vrijloopdeurdranger met glijarm voor kop- en bladmontage sterkte 3-6 zwart
Artikelnummer: A11301824
- Vrijloop deurdranger
- Maasland Security
- Type 8122BKB
- 8122BKB
- 8719743769151
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Vrijloop deurdranger
-
Merk Maasland Security
-
Type 8122BKB
-
8122BKB
-
8719743769151
-
Deze elektro-hydraulische deurdrangers zijn ontworpen om een deur bij brand automatisch te sluiten
-
Dat kan bijvoorbeeld via een brandmeldinstallatie, afstandsbediening of rookmelder
-
Zodra de deur meer dan 1 graad wordt geopend wordt de vrijloopfunctie geactiveerd zodat de deur slechts één keer tot de gewenste hoek hoeft te worden geopend
-
Daarna kan de deur vrij worden bewogen zonder drangerweerstand (deuropening aandraaimomenten lager dan 25 Nm - DIN EN 18040)
-
De drangerfunctie wordt geactiveerd bij het uitschakelen van de 24 V voedingsspanning door bijvoorbeeld de brandmeldinstallatie, rookmelder of drukknop
-
Alle modellen zijn voorzien van een traploos instelbare sterkte, sluitsnelheid en eindslag.
-
Maasland 8122BKB vrijloopdeurdranger met glijarm voor kop- en bladmontage sterkte 3-6 zwart kopen?
-
Maasland Deurdranger met vrijloop glijarm en meer Deurdrangers en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Türschließer Freilauf mit Gleitschiene st.3-6 DIN Links und rechts schwarz
-
door closer free swing 3-6 sliding rail L + R black
-
Ferme-porte à ouverture libre avec bras coulissant force 3-6 noir
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8122BKB |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8122BKB |
| EAN artikel | 8719743769151 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdrangers - Deurdranger met vrijloop glijarm |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Vrijloop deurdranger |
| Type | 8122BKB |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Deurbladmontage of kopmontage |
| Keurmerk | EN1154 en EN1155 |
| Sluitsterkte | 3-6 |
| Maximale deurbreedte | 1400 mm |
| Maximaal deurgewicht | 120 kg |
| Afdekkap | RVS |
| Geschikt voor rook- en brandwerende deuren | Ja |
| Type arm | Glijarm |
| Vrijloopdranger | Ja |
| Voeding | 24 V |
| Verbruik | 114 mA |