Maasland 9122KB vrijloopdeurdranger met glijarm voor kopmontage met terugligging 40-96 mm sterkte 3-5 zwart
Artikelnummer: A11301825
- Vrijloop deurdranger
- Maasland Security
- Type 9122KB
- 9122KB
- 8719743769168
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Vrijloop deurdranger
-
Merk Maasland Security
-
Type 9122KB
-
9122KB
-
8719743769168
-
Deze elektro-hydraulische deurdrangers zijn ontworpen om een deur bij brand automatisch te sluiten
-
Dat kan bijvoorbeeld via een brandmeldinstallatie, afstandsbediening of rookmelder
-
Zodra de deur meer dan 1 graad wordt geopend wordt de vrijloopfunctie geactiveerd zodat de deur slechts één keer tot de gewenste hoek hoeft te worden geopend
-
Daarna kan de deur vrij worden bewogen zonder drangerweerstand (deuropening aandraaimomenten lager dan 25 Nm - DIN EN 18040)
-
De drangerfunctie wordt geactiveerd bij het uitschakelen van de 24 V voedingsspanning door bijvoorbeeld de brandmeldinstallatie, rookmelder of drukknop
-
Alle modellen zijn voorzien van een traploos instelbare sterkte, sluitsnelheid en eindslag.Deze deurdrangers zijn alleen geschikt voor kopmontage aan de niet scharnierzijde van de deur en speciaal ontwikkeld voor deuren met een terugligging van 40-96 mm
-
Montage: Kopmontage
-
Keurmerk: EN1154 en EN1155
-
Sluitsterkte: 3-5
-
Maximale deurbreedte: 1250
-
Maximaal deurgewicht: 120
-
Afdekkap: RVS
-
Geschikt voor rook- en brandwerende deuren: Ja
-
Type arm: Glijarm
-
Vrijloopdranger: Ja
-
Voeding: 24
-
Verbruik: 114
-
Maasland 9122KB vrijloopdeurdranger met glijarm voor kopmontage met terugligging 40-96 mm sterkte 3-5 zwart kopen?
-
Maasland Deurdranger met vrijloop glijarm en meer Deurdrangers en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Türschließer Freilauf mit Gleitschiene Schließkraft 3-5 DIN Links und rechts NL version Rücklage schwarz
-
door closer free swing 3-5 sliding rail L + R NL version black
-
Ferme-porte à ouverture libre avec bras coulissant force 3-5 version NL noir
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9122KB |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9122KB |
| EAN artikel | 8719743769168 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdrangers - Deurdranger met vrijloop glijarm |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Vrijloop deurdranger |
| Type | 9122KB |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Kopmontage |
| Keurmerk | EN1154 en EN1155 |
| Sluitsterkte | 3-5 |
| Maximale deurbreedte | 1250 mm |
| Maximaal deurgewicht | 120 kg |
| Afdekkap | RVS |
| Geschikt voor rook- en brandwerende deuren | Ja |
| Type arm | Glijarm |
| Vrijloopdranger | Ja |
| Voeding | 24 V |
| Verbruik | 114 mA |