Kobout 2960ZW205160 zeskantbout DIN 960 8.8 onbehandeld staal M20x1,5x160 - A50463904 - afbeelding 1
Kobout 2960ZW205160 zeskantbout DIN 960 8.8 onbehandeld staal M20x1,5x160 mm
Artikelnummer: A50463904
  • Zeskantbout DIN 960 staal 8.8 blank
  • Kobout
  • Type 2960ZW205160
  • 2960ZW205160
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2960ZW205160
  • 2960ZW205160
  • Normering DIN-ISO: 960
  • Kwaliteit: 8.8
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 960 staal 8.8 blank 2960ZW205160 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2960ZW205160
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskantbouten - Zeskantbout DIN 960 staal
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 960 staal 8.8 blank
Type 2960ZW205160
Minimum besteleenheid 10 stuks
Normering DIN-ISO 960
Lengte 160 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 20 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 52 mm
Sleutelwijdte 30 mm
Kophoogte 12,5 mm