Kobout 2960ZW9145130 zeskantbout DIN 960 10.9 onbehandeld staal M14x1,5x130 mm
Artikelnummer: A50463941
  • Zeskantbout DIN 960 10.9
  • Kobout
  • Type 2960ZW9145130
  • 2960ZW9145130
Beschrijving
  • Zeskantbout DIN 960 10.9
  • Merk Kobout
  • Type 2960ZW9145130
  • 2960ZW9145130
  • Normering DIN-ISO: 960
  • Kwaliteit: 10.9
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 960 10.9 2960ZW9145130 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2960ZW9145130
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 960 10.9
Type 2960ZW9145130
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 960
Lengte 130 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 14 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 34 mm
Sleutelwijdte 21 mm
Kophoogte 8,8 mm