Kobout 2934VV42G zeskantmoer DIN 934 8 thermisch verzinkt 0,4 overmaats - A50457609 - afbeelding 1
Kobout 2934VV42G zeskantmoer DIN 934 8 thermisch verzinkt 0,4 overmaats - A50457609 - afbeelding 2
Kobout 2934VV42G zeskantmoer DIN 934 8 thermisch verzinkt 0,4 overmaats M42
Artikelnummer: A50457609
  • Zeskant moer DIN 934 staal 8 thermisch verzinkt overmaats
  • Kobout
  • Type 2934VV42G
  • 2934VV42G
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2934VV42G
  • 2934VV42G
  • Normering DIN-ISO: 934
  • Kwaliteit: 8
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt overmaatse passing
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskant moer DIN 934 staal 8 thermisch verzinkt overmaats 2934VV42G kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2934VV42G
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Moeren - Zeskantmoeren - Zeskantmoer DIN 934 staal 8
Productgroep Zeskantmoeren
Productsoort Zeskant moer DIN 934 staal 8 thermisch verzinkt overmaats
Type 2934VV42G
Minimum besteleenheid 10 stuks
Normering DIN-ISO 934
Kwaliteit 8
Diameter 42 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Sleutelwijdte 65 mm
Kophoogte 34 mm