Kobout 2960ZW205180 zeskantbout DIN 960 8.8 onbehandeld staal M20x1,5x180 - A50463908 - afbeelding 1
Kobout 2960ZW205180 zeskantbout DIN 960 8.8 onbehandeld staal M20x1,5x180 mm
Artikelnummer: A50463908
  • Zeskantbout DIN 960 staal 8.8 blank
  • Kobout
  • Type 2960ZW205180
  • 2960ZW205180
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2960ZW205180
  • 2960ZW205180
  • Normering DIN-ISO: 960
  • Kwaliteit: 8.8
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 960 staal 8.8 blank 2960ZW205180 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2960ZW205180
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 960 staal 8.8 blank
Type 2960ZW205180
Minimum besteleenheid 10 stuks
Normering DIN-ISO 960
Lengte 180 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 20 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 52 mm
Sleutelwijdte 30 mm
Kophoogte 12,5 mm