Hermeta 1092 garderobebuis steun midden Gardelux 1 type 6 mat zwart EAN sticker 1092-18E
Artikelnummer: A20101575
  • Steun midden Gardelux 1
  • Hermeta
  • Type 1092
  • 1092-18E
  • Dit artikel kan NIET niet worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Hermeta brengt duurzaam comfort in gebouwen
Beschrijving
  • Steun midden Gardelux 1
  • Merk Hermeta
  • Type 1092
  • 1092-18E
  • Middensteun van aluminium profiel, geanodiseerd (voor Gardelux-1, type 6)
  • Wordt geproduceerd in Nederland
  • Wordt vervaardigd van minimaal 75 % gerecycled aluminium (Blue label)
  • Is 100 % corrosiebestendig
  • Heeft een levenslange garantie
  • Heeft het C2C Silver certificaat
  • Materiaal: aluminium
  • Serie: Gardelux 1
  • Soort steun: midden
  • Hoogte: 157 mm
  • Breedte: 24 mm
  • Diepte: 192 mm
  • Gewicht: 700 g
  • Aantal in overdoos: 15 stuks
  • Gewicht overdoos: 10,5 kg
  • Afmeting overdoos: 380x190x190 mm