Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 1
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 2
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 3
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 4
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 5
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 6
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 7
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm - A227401000 - afbeelding 8
Wera 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus vasthoudfunctie 6x100 mm 05023346001
Artikelnummer: A227401000
  • Schroevendraaier T-greep inbus
  • Wera
  • Type 454 HF
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
Let op!
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel
Beschrijving
  • Merk Wera
  • Type 454 HF
  • 454 HF T-greep zeskant-schroevendraaier Hex-Plus met vasthoudfunctie
  • T-greep-schroevendraaier voor de overdracht van extreem hoge aanhaal- en losdraaimomenten
  • Met vasthoudfunctie aan de lange zijde voor een goede grip op de schroef op het gereedschap
  • Met Take it easy tool finder: Kleurcodering op profiel en maatcode
  • Met vasthoudfunctie voor een goede grip op de binnenzeskant-schroef op het gereedschap
  • Speciale coating voor extra corrosiebescherming en optimale grip op de schroef
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 05023346001
Alternatief artikelnummer leverancier 5023346001
EAN artikel 4013288207951
Intrastat CBS code 82054000
Artikel ID N10936027
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Wera Werkzeuge
EAN leverancier 4013288000002
Merk Wera
Productgroep Serie 400 T-Grip
Productsoort Schroevendraaier T-greep inbus
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Greeplengte 49 mm
Klinglengte 100 mm
Klinglengte (in inch) 4 inch
Aandrijfmaat 6
Greepdiameter 99 mm
Lengte van korte kant 20 mm