Henderson E/ADR schuifdeurbeslag Evolve afdekraam wit voor inbouwschakelaar - A20301121 - afbeelding 1
Henderson E/ADR schuifdeurbeslag Evolve afdekraam wit voor inbouwschakelaar - A20301121 - afbeelding 2

Henderson E/ADR schuifdeurbeslag Evolve afdekraam wit voor inbouwschakelaar E07.00100

Article no.: A20301121

  • Afdekraam voor Evolve
  • Henderson
  • Type E/ADR
  • Schuifdeurbeslag Evolve
  • E07.00100
  • 5019879971552

van 1 € 9,53 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen
  • Verwachte levertijd 2 tot 5 werkdagen
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Afdekraam voor Evolve
  • Merk Henderson
  • Type E/ADR
  • Schuifdeurbeslag Evolve
  • E07.00100
  • 5019879971552
  • Afdekraam voor inbouwschakelaar
  • Wit

Eigenschappen

Alternatief artikelnummer leverancier E0700100
Artikel ID N10821212
Artikelnummer leverancier E07.00100
EAN artikel 5019879971552
EAN leverancier 5019879000016
Intrastat code 83024100
Leverancier Henderson
Materiaal Kunststof
Merk Henderson
Productgroep Schuifdeurbeslag Evolve
Productsoort Afdekraam voor Evolve
Type E/ADR

Leverancier

Henderson

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1