Halder 3713 hamer Simplex fiber steel Soft-TPE-Mid 40 mm 3713.040
Artikelnummer: A40600335
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3713
- 3713.040
- 4030618304883
Vanaf 1
€ 50,98 per stuk
2,68 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3713
-
3713.040
-
4030618304883
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, vloer tegels, natuursteen zetten, metselwerk en trappen stellen, gipswand constructies, meubel montage, ramen en deuren bouw, meubelmaker werk
-
Slaginzet: TPE-Soft
-
Slaginzet 2: TPE-Mid
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3713040 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3713.040 |
| EAN artikel | 4030618304883 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651657 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3713 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 848 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 40 mm |
| Lengte kop | 110 mm |