FM Clampex W2 slangklem-band 3 m geleverd met 8 klemmen 21702003
Artikelnummer: A40885904
- Slangklem band
- FM
- Type Clampex W2
- 21702003
- 8011546313464
Vanaf 1
€ 17,65 per stuk
1,96 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Slangklem band
-
Merk FM
-
Type Clampex W2
-
21702003
-
8011546313464
-
Materiaal-kwaliteit: RVS AISI430
-
Toepassing: toepasbaar in een agressieve omgeving
-
Toebehoren: verzinkte RVS AISI 430 schroef
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 21702003 |
| EAN artikel | 8011546313464 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangklemmen - Klembanden - Klemband RVS |
| Productgroep | Klembanden |
| Productsoort | Slangklem band |
| Type | Clampex W2 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 1 stuks |
| Lengte | 3 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Dikte | 0,6 mm |
| Aandraaivoorziening | Zaagsnede-Phillips-zeskant |
| Verpakking | Doos |