Gira E2 contactdoos inbouw 1-voudig randaarde zwart - A50402225 - afbeelding 1
Gira E2 contactdoos inbouw 1-voudig randaarde zwart - A50402225 - afbeelding 2

Gira E2 contactdoos inbouw 1-voudig randaarde zwart 66.053.42

Artikelnummer: A50402225

  • Contactdoos
  • Gira
  • Type Inbouw 1-voudig randaarde E2
  • 66.053.42
  • 8711332320361

Vanaf 1 € 17,10 per stuk 3,63 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Contactdoos

  • Merk Gira

  • Type Inbouw 1-voudig randaarde E2

  • 66.053.42

  • 8711332320361

  • 1-voudig

  • Met randaarde

  • Gira E2 contactdoos inbouw 1-voudig randaarde zwart 66.053.42 kopen?

  • Gira Wandcontactdoos 1-voudig met randaarde en meer Schakelmateriaal inbouw en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 66.053.42
Alternatief artikelnummer leverancier 6605342
EAN artikel 8711332320361
Intrastat CBS code 8536699099
Artikel ID N11046804
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Gira
Productclassificatie Elektra - Schakelmateriaal - Schakelmateriaal inbouw - Wandcontactdoos 1-voudig met randaarde
Productgroep Contactdozen
Productsoort Contactdoos
Type Inbouw 1-voudig randaarde E2
Minimum besteleenheid 1 stuk
Kleur Zwart
Extra informatie Gira e2 contactdoos, inbouw, 1-voudig, randaarde, zwart

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien3