GB 82419 dorpelhoek zwaar 300x300 mm 30x5 mm zink-magnesium S350 82419.0025
Artikelnummer: A18002542
- Dorpelhoek zwaar
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82419
- 82419.0025
- 8714318075224
Vanaf 25
€ 98,83 per 25 stuks
1,90 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Dorpelhoek zwaar
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82419
-
82419.0025
-
8714318075224
-
Hoekijzer met verzonken schroefgaten voor een degelijke houtverbinding, geproduceerd uit 4,5 tot 6 mm dik electrolytisch of thermisch verzinkt staal
-
Leverbaar in verschillende maten
-
Oppervlaktebehandeling: ZM
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82419.0025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824190025 |
| EAN artikel | 8714318075224 |
| EAN verpakking | 8714318075217 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10883864 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Dorpelhoek zwaar zink magnesium |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Dorpelhoek zwaar |
| Type | 82419 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakking | Bos |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM |
| Afmeting | 300x300 mm |
| Materiaal | 30x5 mm |
| Gatenpatroon | 8/7 mm |