GB 82471 dorpelhoek zwaar 125x125 mm 20x4 mm zink-magnesium S350 82471.0025
Artikelnummer: A18002546
- Dorpelhoek zwaar
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82471
- 82471.0025
- 8714318075736
Vanaf 25
€ 23,69 per 25 stuks
0,36 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Dorpelhoek zwaar
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82471
-
82471.0025
-
8714318075736
-
Hoekijzer met verzonken schroefgaten voor een degelijke houtverbinding, geproduceerd uit 4 tot 6 mm dik staal voorzien van een deklaag van Zink-Magnesium voor hogere corrosiebescherming
-
Leverbaar in verschillende maten
-
Oppervlaktebehandeling: ZM
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82471.0025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824710025 |
| EAN artikel | 8714318075736 |
| EAN verpakking | 8714318075743 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10883866 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Dorpelhoek zwaar zink magnesium |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Dorpelhoek zwaar |
| Type | 82471 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakking | Bos |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM |
| Afmeting | 125x125 mm |
| Materiaal | 20x4 mm |
| Gatenpatroon | 4/6 mm |