VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks - A50001784 - afbeelding 1
VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks - A50001784 - afbeelding 2

VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks 494.00112.0445

Artikelnummer: A50001784

  • Muurrooster PP
  • VVKplus
  • Type 284
  • 494.00112.0445
  • 8712547400411

Vanaf 112 € 455,52 per 112 stuks 4,07 € off -50% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Muurrooster PP

  • Merk VVKplus

  • Type 284

  • 494.00112.0445

  • 8712547400411

  • Door je huis te voorzien van goede ventilatie, zorg je ervoor dat schimmels en vocht geen kans krijgen

  • Een muurrooster zorgt voor intensieve en continue ventilatie

  • De roosters zijn standaard voorzien van insectenwering

  • Toepassing: Ventilatiekanaal voor muren

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: PP

  • VVKplus 284 muurrooster zwart PP 1 doos 112 stuks 494.00112.0445 kopen?

  • Vloerventilatierooster en meer Vloer-gevelventilatie en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 494.00112.0445
Alternatief artikelnummer leverancier 494001120445
EAN artikel 8712547400411
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N10296299
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk VVKplus
Productclassificatie Bouwproducten - Ventilatie - Vloer-gevelventilatie - Vloerventilatierooster
Productgroep Muurroosters
Productsoort Muurrooster PP
Type 284
Minimum besteleenheid 112 stuks
Verpakking 1 doos 112 stuks
Verpakt per 112 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling PP

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1