Dulimex DX 957-60E scharnierkatrol enkel polyamide wiel 60 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.957.060K
Artikelnummer: A30204762
- Scharnierkatrol verzinkt
- Dulimex DX
- Type 957-60E
- 8000.957.060K
- 8714140218523
Vanaf 5
€ 6,86 per stuk
1,72 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 9,01 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 140
€ 6,01 per stuk
2,57 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scharnierkatrol verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 957-60E
-
8000.957.060K
-
8714140218523
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 957-60E scharnierkatrol enkel polyamide wiel 60 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.957.060K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.957.060K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000957060K |
| EAN artikel | 8714140218523 |
| EAN verpakking | 8714140218509 |
| EAN ompak | 8714140218516 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038679 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Scharnierkatrollen verzinkt |
| Productsoort | Scharnierkatrol verzinkt |
| Type | 957-60E |
| Alternatief type | 95760E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| L | 85 mm |
| L1 | 55 mm |
| b | 30 mm |
| Diameter 1 | 60,0 mm |
| Diameter | 42,0 mm |
| B | 13,8 mm |
| R | 8,0 mm |
| A | 25 mm |
| C | 22,5 mm |
| H | 75 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |