Dulimex DX 956-50E katrol enkel met draaibare haak polyamide wiel 50 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.956.050K
Artikelnummer: A30204758
- Katrol met draaibare haak verzinkt
- Dulimex DX
- Type 956-50E
- 8000.956.050K
- 8714140218400
Vanaf 10
€ 4,19 per stuk
1,05 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 5,50 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 200
€ 3,67 per stuk
1,57 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Katrol met draaibare haak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 956-50E
-
8000.956.050K
-
8714140218400
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 956-50E katrol enkel met draaibare haak polyamide wiel 50 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.956.050K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.956.050K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000956050K |
| EAN artikel | 8714140218400 |
| EAN verpakking | 8714140218387 |
| EAN ompak | 8714140218394 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038676 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Katrollen met draaibare haak verzinkt |
| Productsoort | Katrol met draaibare haak verzinkt |
| Type | 956-50E |
| Alternatief type | 95650E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| A | 43 mm |
| L | 65 mm |
| B | 16 mm |
| Diameter | 51 mm |
| E | 31,5 mm |
| Diameter D | 50 mm |
| Diameter C | 41,5 mm |
| Diameter F | 5 mm |
| R | 3,5 mm |
| b | 11,5 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |