Dulimex DX 953-60E katrol enkel spitse haak polyamide wiel 60 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.953.060K
Artikelnummer: A30204745
- Katrol met spitse haak verzinkt
- Dulimex DX
- Type 953-60E
- 8000.953.060K
- 8714140218011
Vanaf 5
€ 10,77 per stuk
3,13 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 14,93 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 120
€ 10,07 per stuk
3,82 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Katrol met spitse haak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 953-60E
-
8000.953.060K
-
8714140218011
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 953-60E katrol enkel spitse haak polyamide wiel 60 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.953.060K kopen?
-
Dulimex DX Katrol enkel met nylon rol verzinkt en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.953.060K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000953060K |
| EAN artikel | 8714140218011 |
| EAN verpakking | 8714140217991 |
| EAN ompak | 8714140218004 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038662 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Katrol enkel met nylon rol verzinkt |
| Productgroep | Katrollen met spitse haak verzinkt |
| Productsoort | Katrol met spitse haak verzinkt |
| Type | 953-60E |
| Alternatief type | 95360E |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| D | 60 mm |
| H | 68 mm |
| L | 63 mm |
| A | 25 mm |
| d | 45 mm |
| B | 22,5 mm |
| b | 16,5 mm |
| Diameter 1 | 8 mm |
| Diameter 2 | 19 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |