Dulimex DX 955-25E schroefkatrol enkel polyamide wiel 25 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.955.025K
Artikelnummer: A30204752
- Schroefkatrollen verzinkt
- Dulimex DX
- Type 955-25E
- 8000.955.025K
- 8714140218226
Vanaf 10
€ 2,42 per stuk
0,60 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,18 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 800
€ 2,12 per stuk
0,91 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Schroefkatrollen verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 955-25E
-
8000.955.025K
-
8714140218226
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Uitvoering: katrol enkel
-
Wiel: nylon
-
Dulimex DX 955-25E schroefkatrol enkel polyamide wiel 25 mm elektrolytisch staal verzinkt per stuk gelabeld 8000.955.025K kopen?
-
Dulimex DX Schroefkatrol enkel en meer Katrollen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.955.025K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8000955025K |
| EAN artikel | 8714140218226 |
| EAN verpakking | 8714140218202 |
| EAN ompak | 8714140218219 |
| Intrastat CBS code | 848350809 |
| Artikel ID | N11038669 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Katrollen - Katrol - Schroefkatrol enkel |
| Productgroep | Schroefkatrollen verzinkt |
| Productsoort | Schroefkatrollen verzinkt |
| Type | 955-25E |
| Alternatief type | 95525E |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| D | 25,5 mm |
| B | 12,5 mm |
| b | 10 mm |
| R | 7 mm |
| Diameter 1 | 18 mm |
| Diameter 2 | 25 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Uitvoering | Katrol enkel |
| Wiel | Nylon |