Dulimex DX 940-08I kous 8-9 mm RVS AISI 316 - A30201036 - afbeelding 1
Dulimex DX 940-08I kous 8-9 mm RVS AISI 316 - A30201036 - afbeelding 2
Dulimex DX 940-08I kous 8-9 mm RVS AISI 316 - A30201036 - afbeelding 3

Dulimex DX 940-08I kous 8-9 mm RVS AISI 316 8000.000.8448

Artikelnummer: A30201036

  • Kous
  • Dulimex DX
  • Type 940-08I
  • 8716336465254
  • 8000.000.8448

van 1 € 24,64 per 25 stuks 0,11 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Kous

  • Merk Dulimex DX

  • Type 940-08I

  • 8716336465254

  • 8000.000.8448

  • Materiaal: RVS AISI 316

  • Finish: gepolijst

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8000.000.8448
Alternatief artikelnummer leverancier 80000008448
EAN artikel 8716336465254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8716336141356
EAN ompak 8716336547844
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10034755
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Kousen RVS AISI 316
Productsoort Kous
Type 940-08I
Minimale bestelhoeveelheid 25 stuks
B 9 mm
H 38 mm
Bestemd voor kabeldikte diameter 8 mm
Verpakking Bulkverpakking
D 22 mm

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1