Dulimex DX KOU-03 IZL kous 3-4 mm RVS AISI 316 per stuk gelabeld 8300.000.8443
Artikelnummer: A30201045
- Kous RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type KOU - 03 IZL
- 8300.000.8443
- 8716336569068
Vanaf 50
€ 0,59 per stuk
0,15 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,93 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 5000
€ 0,52 per stuk
0,22 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Kous RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type KOU - 03 IZL
-
8300.000.8443
-
8716336569068
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Kausche 3-4 mm Niro A4 AISI 316 individueller EAN
-
Cosse 3-4 mm inoxydable AISI 316 pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.000.8443 Y30201045 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000008443 |
| EAN artikel | 8716336569068 |
| EAN verpakking | 8716336569075 |
| EAN ompak | 8716336569051 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000728 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabeltoebehoren - Puntkous RVS A4 |
| Productgroep | Kousen RVS AISI 316 |
| Productsoort | Kous RVS AISI 316 |
| Type | KOU - 03 IZL |
| Alternatief type | KOU03IZL |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Bestemd voor kabeldikte diameter | 3 mm |
| B | 4 mm |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |
| H | 18 mm |
| D | 10 mm |