Dulimex DX 766-10IR scheepsketting rol 10 m korte schakel type 766 10 mm RVS AISI 316 8000.766.10RI
Artikelnummer: A30201307
- Scheepsketting op rol type 766 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type 766-10IR
- 8000.766.10RI
- 8716336634742
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scheepsketting op rol type 766 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type 766-10IR
-
8000.766.10RI
-
8716336634742
-
DX scheepsketting Type 766 RVS AISI 316 is zeer goed beschermd tegen roest
-
De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met het DX RVS ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouwenamp Industrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX scheepsketting Type 766 RVS AISI 316 bestaat uit gelaste kortschalmige kettingschakels
-
Hierdoor is de scheepsketting soepeler dan de voetketting en daardoor beter handelbaar in verschillende toepassingen
-
De ketting is gemaakt roestvaststaal
-
Roestvaststaal (RVS), in de volksmond ook wel roestvrijstaal genoemd, is volgens de Amerikaanse norm conform AISI 316
-
Het heeft een hoge corrosieweerstand, is onderhoudsvriendelijk en is niet-magnetisch
-
Zoals gezegd beschermt deze finishing de ketting zeer goed tegen roestvorming
-
Toepassingsadvies
-
Deze scheepsketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting
-
getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 766
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatief
-
Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is thermisch verzinkte scheepsketting
-
Net als RVS is een thermisch verzinkte ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen
-
normering: gelijkend DIN 766
-
Maatvoering: niet gekalibreerd
-
Dulimex DX 766-10IR scheepsketting rol 10 m korte schakel type 766 10 mm RVS AISI 316 8000.766.10RI kopen?
-
Dulimex DX Scheepsketting kortschalmig DIN 766 RVS A4 en meer Scheepskettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.766.10RI |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800076610RI |
| EAN artikel | 8716336634742 |
| EAN verpakking | 8716336634728 |
| EAN ompak | 8716336634735 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10396795 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Scheepskettingen - Scheepsketting kortschalmig DIN 766 RVS A4 |
| Productgroep | Scheepskettingen op rol type 766 RVS AISI 316 |
| Productsoort | Scheepsketting op rol type 766 RVS AISI 316 |
| Type | 766-10IR |
| Alternatief type | 76610IR |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 10 m |
| Materiaal | RVS AISI 316 |
| Finish | Gepolijst |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen |
| Normering | Gelijkend DIN 766 |
| Maatvoering | Niet gekalibreerd |
| d | 10 mm |
| t | 28 mm |
| b | 34 mm |
| WLL | 1250 kg |