Outillage Progress Polair MC 120402B magneetsnapper Atlas type 5401 opschroevend 4 kg kunststof wit 0414.910.4002
Artikelnummer: A30202287
- Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Atlas
- Outillage Progress
- Type MC 120402B
- 0414.910.4002
- 8714140145058
Vanaf 20
€ 2,34 per stuk
0,68 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 3,10 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Atlas
-
Merk Outillage Progress
-
Type MC 120402B
-
0414.910.4002
-
8714140145058
-
Uitvoering: Atlas
-
Materiaal: kunststof
-
Materiaal tegenplaat: staal
-
Bevestiging: opschroevend
-
Outillage Progress Polair MC 120402B magneetsnapper Atlas type 5401 opschroevend 4 kg kunststof wit 0414.910.4002 kopen?
-
Outillage Progress Magneetsnapper kunststof en meer Snapsluitingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Outillage Progress voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.910.4002 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4149104002 |
| EAN artikel | 8714140145058 |
| EAN verpakking | 8714140145034 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10035455 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Outillage Progress |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper kunststof |
| Productgroep | Magneetsnappers MC10 serie opschroevend Atlas |
| Productsoort | Magneetsnapper MC10 serie opschroefd Atlas |
| Type | MC 120402B |
| Alternatief type | MC120402B |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Uitvoering | Atlas |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal tegenplaat | Staal |
| Bevestiging | Opschroevend |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 52 mm |
| B | 16 mm |
| C | 14 mm |
| D | 57 mm |
| E | 13 mm |
| F | 44 mm |
| G | 37 mm |
| Finish | Wit |