Briton PO 372 EV SE anti-paniekpushpad Briton 372 SE enkele deur 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.103.7242
Artikelnummer: A30203742
- Anti-paniekpushpad Briton 372-serie
- Briton
- Type PO 372 EV SE
- 4000.103.7242
- 5050640030238
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekpushpad Briton 372-serie
-
Merk Briton
-
Type PO 372 EV SE
-
4000.103.7242
-
5050640030238
-
In gebouwen waar mensen de weg kennen, zoals een flatgebouw of kantoorpand, weten ze in het geval van nood direct waar de nooduitgang zich bevindt en hoe ze deze kunnen bedienen
-
In dit soort beperkt toegankelijke gebouwen dienen de vluchtwegen te voldoen aan de eisen van de EN 179 normering
-
En deze CE-gemarkeerde anti-paniekpushpads van Briton uit de 372-serie voldoen daar vanzelfsprekend aan!
-
Deze 2-punts zilvergrijze boven- en ondersluiting is voorzien van een duidelijk instructie: ‘duwen’
-
Met één druk op de knop wordt de nooduitgang ontgrendeld in het geval van nood, waardoor iedereen veilig naar buiten kan
-
Deze paniekstang met pushpad kan zowel links als rechts bevestigd worden op enkele deuren met een maximale breedte van 1300 mm en een maximale hoogte van 2500 mm
-
Zowel het bevestigingsmateriaal als de montage-instructie wordt standaard meegeleverd
-
Twijfel je of jouw toepassing moet voldoen aan de EN1125 of EN 179 normering?
-
Neem dan contact met ons op!
-
Bij twijfel adviseren wij om altijd te kiezen voor anti-paniekstangen conform de uitgebreidere eisen van de EN 1125 normering
-
Soort schoot: blokschoot
-
Toepassing: enkele deuren
-
Bediening: pushpad
-
Geschikt voor: gebouwen met beperkte toegang
-
Draairichting: links en rechts
-
Normering: EN 179
-
CE-markering: 376B1342BA
-
Maximale deurbreedte: 1.300
-
Minimale deurstijlbreedte: 55
-
Maximale deurhoogte: 2.500
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Briton PO 372 EV SE anti-paniekpushpad Briton 372 SE enkele deur 2-puntssluiting zilvergrijs 4000.103.7242 kopen?
-
Briton Anti-paniekpushpad enkele deur en meer Paniekstangen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Briton voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4000.103.7242 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40001037242 |
| EAN artikel | 5050640030238 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10033893 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Briton |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Paniekstangen - Anti-paniekpushpad enkele deur |
| Productgroep | Anti-paniekpushpads Briton 372-serie |
| Productsoort | Anti-paniekpushpad Briton 372-serie |
| Type | PO 372 EV SE |
| Alternatief type | PO372EVSE |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 2-punts boven- en ondersluitend |
| Soort schoot | Blokschoot |
| Finish | Zilvergrijs |
| Toepassing | Enkele deuren |
| Bediening | Pushpad |
| Geschikt voor | Gebouwen met beperkte toegang |
| Draairichting | Links en rechts |
| Normering | EN 179 |
| CE-markering | 376B1342BA |
| Maximale deurbreedte | 1.300 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 55 mm |
| Maximale deurhoogte | 2.500 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX PO 1413KNS SE anti paniekbeslag opbouw knopset Briton 1413 KNS SE inclusief 1/2 PC voor Briton anti-paniekbeslag zilvergrijs 4000.114.1342
A30203745
- Opbouw knop- en krukset Briton 3- en 5-serie
- Dulimex DX
- Type PO 1413KNS SE
- 4000.114.1342
- 8714140039135
Vanaf 1 € 197,61 per stuk 65,87 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX PO 1413KRS SE anti paniekbeslag opbouw krukset Briton 1413 KRS SE inclusief 1/2 PC voor Briton anti-paniekbeslag zilvergrijs 4000.114.1542
A30202348
- Opbouw knop- en krukset Briton 3- en 5-serie
- Dulimex DX
- Type PO 1413KRS SE
- 4000.114.1542
- 8714140127962
Vanaf 1 € 208,04 per stuk 69,35 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Briton PO SG SE paniekopener stanggeleider Briton voor verticale paniekopener stang voor PO 372-376-377 zilvergrijs 4000.137.6642
A30202412
- Stanggeleider Briton 3-serie
- Briton
- Type PO SG SE
- 4000.137.6642
- 8714140041947
Vanaf 1 € 28,33 per stuk 7,08 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
DX PO 902 KNSV mechanisch codeslot bedieningskruk free access-mogelijkheid Geschikt voor PO 296 297 305 306 en DX 5 serie Briton 372 376 377 378 1438 Briton 5 serie links en rechts doordrukbeveiliging vandalisme bestendig RVS PVD (Physical Vapour Deposition) krasvaste finish 4003.600.0212
A30201971
- Mechanisch codeslot anti-paniekbeslag
- Dulimex DX
- Type PO 902 KNSV
- 4003.600.0212
- 5031913001964
Vanaf 1 € 305,28 per stuk 115,80 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW