Dulimex DX PO 513P EB RZ anti-paniekpushpad 513P enkele deur 3-puntssluiting boven- en ondersluitend rood-zwart 4003.651.3194
Artikelnummer: A30202468
- Anti-paniekpushpad DX 5-serie meerpuntssluiting (3)
- Dulimex DX
- Type PO 513P EB RZ
- 4003.651.3194
- 8714140149223
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Anti-paniekpushpad DX 5-serie meerpuntssluiting (3)
-
Merk Dulimex DX
-
Type PO 513P EB RZ
-
4003.651.3194
-
8714140149223
-
In gebouwen met een gelimiteerde toegang waar mensen de vluchtweg kennen, bijvoorbeeld in exclusieve appartementencomplexen of kantoren kan conform de NEN-EN 179 normering voor nooduitgangen al worden volstaan met anti-paniekpushpads
-
Maar mag het paniekbeslag niet stijlvol zijn?
-
Want dat is ons DX-5 serie paniekbeslag zeker!
-
En daarom plaats je het gerust op een nooddeur
-
Deze DX 5-serie voldoet aan alle gestelde eisen van de NEN-EN179 normering en is nog mooi ook!
-
Op aanvraag verkrijgbaar in maar liefst één van 16 verschillende RAL-kleuren is dit designbeslag de ultieme combinatie tussen veiligheid en design
-
Zowel de hoofdkast als pullmanschoten zijn slank vormgegeven en de nooduitgang is met één druk op het pushpad te openen
-
De deur sluiten?
-
Dankzij de verende pullmanschoten gaat dit zeer soepel en geruisloos!
-
En ze zijn door hun verende werking nog duurzaam ook!
-
Deze pushpad met driepuntssluiting is zowel op enkele als dubbele deuren en zowel links als rechts te bevestigen met het meegeleverde bevestigingsmateriaal
-
Daarbij heb je bovendien de keuze uit drie zijsluitingen of zijsluitend in het midden en boven en onderaan in de dorpel
-
Kortom voor ieder deurkozijn een oplossing!
-
Houd er rekening mee dat de deur niet breder is dan 1220 mm en niet hoger dan 2440 mm
-
Tot slot krijg je van ons standaard 5 jaar garantie!
-
Draairichting: links en rechts
-
Toepassing: enkele deuren
-
Bediening: pushpad
-
Geschikt voor: gebouwen met beperkte toegang
-
Soort schoot: pullmanschoten (dagschoot)
-
Normering: EN 179
-
CE-markering: 37601322BA
-
Maximale deurbreedte: 1.220
-
Minimale deurstijlbreedte: 40
-
Maximale deurhoogte: 2.440
-
Montage: opbouw
-
Montageinstructie: ingesloten
-
Bevestigingsmateriaal: ingesloten
-
Garantie: 5 jaar
-
Dulimex DX PO 513P EB RZ anti-paniekpushpad 513P enkele deur 3-puntssluiting boven- en ondersluitend rood-zwart 4003.651.3194 kopen?
-
Dulimex DX Anti-paniekpushpad enkele deur en meer Paniekstangen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4003.651.3194 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40036513194 |
| EAN artikel | 8714140149223 |
| EAN verpakking | 8714140149209 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035579 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Paniekstangen - Anti-paniekpushpad enkele deur |
| Productgroep | Anti-paniekpushpads DX 5-serie meerpuntssluiting (3) |
| Productsoort | Anti-paniekpushpad DX 5-serie meerpuntssluiting (3) |
| Type | PO 513P EB RZ |
| Alternatief type | PO513PEBRZ |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Sluiting | 3-punts boven-, midden- en ondersluitend |
| Draairichting | Links en rechts |
| Finish | Rode pushpad-zwarte stangen |
| Toepassing | Enkele deuren |
| Bediening | Pushpad |
| Geschikt voor | Gebouwen met beperkte toegang |
| Soort schoot | Pullmanschoten (dagschoot) |
| Normering | EN 179 |
| CE-markering | 37601322BA |
| Maximale deurbreedte | 1.220 mm |
| Minimale deurstijlbreedte | 40 mm |
| Maximale deurhoogte | 2.440 mm |
| Montage | Opbouw |
| Montage instructie | Ingesloten |
| Bevestigingsmateriaal | Ingesloten |
| Garantie | 5 jaar |
Aanbevolen producten
-
DX PO 902 KNSV mechanisch codeslot bedieningskruk free access-mogelijkheid Geschikt voor PO 296 297 305 306 en DX 5 serie Briton 372 376 377 378 1438 Briton 5 serie links en rechts doordrukbeveiliging vandalisme bestendig RVS PVD (Physical Vapour Deposition) krasvaste finish 4003.600.0212
A30201971
- Mechanisch codeslot anti-paniekbeslag
- Dulimex DX
- Type PO 902 KNSV
- 4003.600.0212
- 5031913001964
Vanaf 1 € 305,28 per stuk 115,80 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX PO EP PS DX paniekopener eindplug DX voor montage Pullmanschoot op verticale stang voor DX 5-serie gegalvaniseerd 4003.603.0910
A30202381
- Eindplug DX 2 en 5-serie
- Dulimex DX
- Type PO EP PS DX
- 4003.603.0910
- 8714140150304
Vanaf 1 € 15,89 per stuk 3,37 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX PO PS 512/3RZ paniekopener set Pullmanschoten DX boven- en ondersluitend voor DX 5-serie mat zwart 4003.605.0195
A30202425
- Set Pullmanschoten
- Dulimex DX
- Type PO PS 512/3RZ
- 4003.605.0195
- 8714140158430
Vanaf 1 € 191,26 per stuk 63,75 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX PO VBS RZ DX paniekopener verticale bovenstang verlengd DX voor DX 2- en 5-serie lengte 2100 mm mat zwart 4003.608.0194
A30202362
- Verticale bovenstang verlengd DX 2- en 5-serie
- Dulimex DX
- Type PO VBS RZ DX
- 4003.608.0194
- 8714140117819
Vanaf 1 € 64,94 per stuk 18,85 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
GfS DX 960 DEXCON alarm voor panieksluiting deuren en ramen inclusief bekabeld deur reedcontact 2 m 2x systeemsleutel pictogram STOP 9 V batterij ingebouwde batterijbewaking EN 179 en 1125 95 dB 4003.960.0960
A30203523
- Dexcon alarm nooduitgang
- GfS
- Type GFS DX 960
- 4003.960.0960
- 8714140202713
Vanaf 1 € 370,86 per stuk 140,67 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW