Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet - A50402254 - afbeelding 1
Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet - A50402254 - afbeelding 2

Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet 58.004.51

Artikelnummer: A50402254

  • Contactdoos
  • Berker
  • Type Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet 58.004.51
  • 58.004.51
  • 8711332367830

Vanaf 1 € 23,76 per stuk 5,04 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Contactdoos

  • Merk Berker

  • Type Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet 58.004.51

  • 58.004.51

  • 8711332367830

  • Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet 58.004.51 kopen?

  • Berker Wandcontactdoos 2-voudig met randaarde en meer Schakelmateriaal inbouw en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 58.004.51
Alternatief artikelnummer leverancier 5800451
EAN artikel 8711332367830
Intrastat CBS code 85366990
Artikel ID N11209773
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Berker
Productclassificatie Elektra - Schakelmateriaal - Schakelmateriaal inbouw - Wandcontactdoos 2-voudig met randaarde
Productgroep Contactdozen
Productsoort Contactdoos
Type Berker S1 contactdoos inbouw 2-voudig randaarde antraciet 58.004.51
Minimum besteleenheid 1 stuk
Kleur Antraciet

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien6