Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 1
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 2
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 3
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 4
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 5
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 6
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 7
Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS - A50402172 - afbeelding 8

Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS 66.023.24

Artikelnummer: A50402172

  • Afdekraam
  • Berker
  • Type 3-voudig RVS K5
  • 66.023.24
  • 8711332169755

Vanaf 1 € 47,89 per stuk 11,97 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,95 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 10 werkdagen

Let op!

  • Informeer naar mogelijkheden voor snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de aangegeven MINIMALE bestelhoeveelheden worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht hoger dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten bovenop transportkosten volgens winkelwagen worden berekend
  • Verwachte levertijd 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Bedrijfspresentatie SHI Non-Food Concepts

Beschrijving

  • Afdekraam

  • Merk Berker

  • Type 3-voudig RVS K5

  • 66.023.24

  • 8711332169755

  • Afdekraam Berker K5

  • RVS

  • 3-voudig

  • Voor horizontale montage

  • Berker K5 afdekraam 3-voudig horizontaal RVS 66.023.24 kopen?

  • Berker Afdekraam 3-voudig en meer Schakelmateriaal inbouw en Non Paint gereedschap, Verf en Elektra van SHI Non Food Concepts voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 66.023.24
Alternatief artikelnummer leverancier 6602324
EAN artikel 8711332169755
Intrastat CBS code 39269097
Artikel ID N10714307
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SHI Non Food Concepts
EAN leverancier 8711332000003
Merk Berker
Productclassificatie Elektra - Schakelmateriaal - Schakelmateriaal inbouw - Afdekraam 3-voudig
Productgroep Afdekramen
Productsoort Afdekraam
Type 3-voudig RVS K5
Minimum besteleenheid 1 stuk
Kleur RVS
Uitvoering 3 voudig

Leverancier

SHI Non Food Concepts - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1